*347 698   

DBA disc brakes aust

DBA Xtreme Performance sprednje zavorne ploščice DB1923XP

Zavorne ploščice DBA Xtreme Performance: močan začetni prijem in enakomerno trenje v širokem temperaturnem območju. Za zmogljiva vozila, dneve na dirkališču, vleko težkih bremen in predelana vozila 4x4.

Nov izdelek

Dobavljivo po naročilu : 10+ks

Najkasneje na vašem domu: 1. 12.

163,40 € z DDV

DB1923XP   

9316391494139

Povpraševanje o izdelku

Povpraševanje o izdelku

DBA Xtreme Performance sprednje zavorne ploščice DB1923XP

DBA Xtreme Performance sprednje zavorne ploščice DB1923XP

Zavorne ploščice DBA Xtreme Performance: močan začetni prijem in enakomerno trenje v širokem temperaturnem območju. Za zmogljiva vozila, dneve na dirkališču, vleko težkih bremen in predelana vozila 4x4.

Vprašanje o tem izdelku pošljite lastniku trgovine.

* Obvezna polja

  ali  Prekliči

Notify me

Notify me about the stock

DBA Xtreme Performance sprednje zavorne ploščice DB1923XP

DBA Xtreme Performance sprednje zavorne ploščice DB1923XP

To be informed about product update via email, fill out the form.

* Required

  or  Cancel

Zavorne ploščice DBA Xtreme Performance: močan začetni prijem in enakomerno trenje v širokem temperaturnem območju. Za zmogljiva vozila, dneve na dirkališču, vleko težkih bremen in predelana vozila 4x4.

Zavorne ploščice XTREME PERFORMANCE

Zavorne ploščice XTREME PERFORMANCE (XP) so zasnovane za voznike, ki zahtevajo močan začetni prijem in enakomerno trenje v širokem temperaturnem območju. Zmes XP je idealna za zahtevne obremenitve, kjer je povišan koeficient trenja ključen za varno zaviranje v ekstremnih razmerah.

Priporočeno za zmogljiva cestna vozila in policijska intervencijska vozila, klubske dneve na dirkališču, vleko težkih bremen in predelana vozila 4x4.

Za optimalno zavorno zmogljivost ploščice XTREME PERFORMANCE kombinirajte z zavornimi diski 4000 ali 5000 Series z utori T3.

Kataloške številke XTREME PERFORMANCE imajo pripono XP.

Tehnični podatki:

  • Višina: 52 mm
  • Širina: 136,9 mm
  • Debelina ploščice: 17,6 mm

Primerno za:

  • Citroën Berlingo (2001–2008): 1.1, 1.4, 1.6 TD, 1.9 D, 2.0 TD
  • Citroën Berlingo First (2008–2018): 1.4, 1.6 TD 75BHP
  • Citroën Berlingo Multispace (2001–2008): 1.4, 1.6, 1.6 D 75BHP, 1.6 D 92BHP, 1.9 D, 2.0 D
  • Citroën C-Elysee (2012–): 1.2 72BHP, 1.6 117BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C2 (2003–2010): 1.4 TD, 1.4 TD 68BHP, 1.6 110BHP VTR, 1.6 125BHP VTS, 1.6 TD 110BHP
  • Citroën C3 (2003–): 1.0, 1.1, 1.2, 1.2 68BHP, 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.4, 1.4 TD, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 75BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C3 Aircross (2017–): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP
  • Citroën C3 Picasso (2009–2017): 1.4, 1.6 TD 90BHP
  • Citroën C4 (2004–2010): 1.4, 1.6, 1.6 TD 110BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Citroën C4 Cactus (2014–): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.5 TD 100BHP, 1.5 TD 120BHP, 1.6 TD Hybrid 92BHP
  • Citroën DS3 (2010–2015): 1.2 81BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.4 95BHP, 1.4 TD 70BHP, 1.6 120BHP, 1.6 TD 110BHP, 1.6 TD 120BHP, 1.6 TD 90BHP
  • Citroën Xsara (2000–2005): 1.4, 1.4 TD, 1.6, 2.0 TD 90BHP
  • Citroën Xsara Enterprise (2003–2006): 2.0 D
  • Citroën Xsara Estate (2000–2005): 1.4, 1.6, 2.0 TD 90BHP
  • Citroën Xsara Picasso (2000–2010): 1.6, 1.6 TD 92BHP, 1.8, 2.0, 2.0 TD
  • DS DS3 (2015–2019): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP, 1.6 TD 75BHP, 1.6 Turbo 165BHP
  • Opel Corsa (F) (2020–): 1.2 75BHP Electric Handbrake, 1.2 75BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 102BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 102BHP Manual Handbrake
  • Opel Corsa-E (F) (2020–): Electric 136BHP Electric Handbrake
  • Opel Crossland X (2017–): 1.2 81BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.5 TD 100BHP, 1.5 TD 120BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP
  • Peugeot 1007 (2005–2009): 1.4, 1.4 TD, 1.6
  • Peugeot 2008 (2013–2017): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.4 TD 68BHP, 1.6 100BHP, 1.6 120BHP, 1.6 TD 115BHP, 1.6 TD 92BHP
  • Peugeot 2008 SUV (2017–2019): 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP, 1.6 TD 75BHP
  • Peugeot 2008 SUV (Mk2) (2019–): 1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 100BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 100BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 136BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 136BHP Manual Handbrake, Electric 136BHP Electric Handbrake, Electric 136BHP Manual Handbrake
  • Peugeot 206 (2000–2011): 1.4, 1.6, 1.6 TD, 2.0 136BHP, 2.0 TD
  • Peugeot 206CC (2001–2007): 1.6 Disc offset 34mm, 1.6 TD, 2.0 Disc offset 34mm
  • Peugeot 207 (2006–2012): 1.4, 1.4 88BHP, 1.4 TD, 1.6 TD 90BHP
  • Peugeot 207 Van (2007–2016): 1.4, 1.4 TD
  • Peugeot 208 (Mk1) (2012–2019): 1.0 68BHP, 1.2 82BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.4 95BHP, 1.4 TD 68BHP, 1.6 120BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 75BHP
  • Peugeot 208 (Mk2) (2019–): 1.2 Turbo 128BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 74BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 99BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 99BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 99BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 99BHP Manual Handbrake, Electric 136BHP Electric Handbrake, Electric 136BHP Manual Handbrake
  • Peugeot 301 (2012–): 1.2, 1.6, 1.6 TD
  • Peugeot 307 (2001–2008): 1.4, 1.4 TD, 1.6, 1.6 TD, 2.0 TD 90BHP
  • Peugeot Partner (2000–2008): 1.1, 1.4, 1.6 TD 75BHP, 1.6 TD 90BHP, 1.9 D, 2.0 TD
  • Peugeot Partner Combi (2003–2008): 1.4, 1.6, 1.6 TD, 1.9 D, 2.0 TD
  • Vauxhall Corsa (F) (2020–): 1.2 75BHP Electric Handbrake, 1.2 75BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake, 1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake, 1.5 TD 102BHP Electric Handbrake, 1.5 TD 102BHP Manual Handbrake
  • Vauxhall Corsa-E (F) (2020–): Electric 136BHP Electric Handbrake
  • Vauxhall Crossland X (2017–): 1.2 81BHP, 1.2 Turbo 110BHP, 1.2 Turbo 130BHP, 1.5 TD 100BHP, 1.5 TD 120BHP, 1.6 TD 100BHP, 1.6 TD 120BHP

Napiši mnenje

Napiši mnenje







  ali  Prekliči

Did not find your question?
Enter new question
Do you have a question? Search for an answer.




ZnamkaModelType
CITROENBerlingo1.1 (2001-2008)
CITROENBerlingo1.4 (2001-2008)
CITROENBerlingo1.6 TD (2005-2008)
CITROENBerlingo1.9 D (2001-2008)
CITROENBerlingo2.0 TD (2001-2008)
CITROENBerlingo First1.4 (2008-2018)
CITROENBerlingo First1.6 TD 75BHP (2008-2018)
CITROENBerlingo Multispace1.4 (2001-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.6 (2001-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.6 D 75BHP (2005-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.6 D 92BHP (2005-2008)
CITROENBerlingo Multispace1.9 D (2001-2005)
CITROENBerlingo Multispace2.0 D (2002-2005)
CITROENC-Elysee1.2 72BHP (2012-)
CITROENC-Elysee1.6 117BHP (2012-)
CITROENC-Elysee1.6 TD 92BHP (2012-)
CITROENC21.4 TD (2005-2010)
CITROENC21.4 TD 68BHP (2006-2009)
CITROENC21.6 110BHP VTR (2003-2009)
CITROENC21.6 125BHP VTS (2005-2009)
CITROENC21.6 TD 110BHP (2005-2009)
CITROENC31.0 (2013-2016)
CITROENC31.1 (2009-2016)
CITROENC31.2 (2013-2016)
CITROENC31.2 68BHP (2016-)
CITROENC31.2 82BHP (2016-)
CITROENC31.2 Turbo 110BHP (2016-2018)
CITROENC31.2 Turbo 110BHP (2018-)
CITROENC31.4 (2003-2009)
CITROENC31.4 (2009-2016)
CITROENC31.4 TD (2009-2016)
CITROENC31.6 TD 100BHP (2016-2018)
CITROENC31.6 TD 100BHP (2018-)
CITROENC31.6 TD 75BHP (2016-)
CITROENC31.6 TD 92BHP (2005-2009)
CITROENC31.6 TD 92BHP (2009-2016)
CITROENC3 Aircross1.2 82BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.2 82BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 110BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.2 Turbo 130BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 100BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 100BHP (2018-)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 120BHP (2017-2018)
CITROENC3 Aircross1.6 TD 120BHP (2018-)
CITROENC3 Picasso1.4 (2009-2012)
CITROENC3 Picasso1.6 TD 90BHP (2009-2017)
CITROENC41.4 (2004-2010)
CITROENC41.6 (2004-2010)
CITROENC41.6 TD 110BHP (2004-2010)
CITROENC41.6 TD 92BHP (2004-2010)
CITROENC4 Cactus1.2 82BHP (2014-2018)
CITROENC4 Cactus1.2 Turbo 110BHP (2014-2018)
CITROENC4 Cactus1.2 Turbo 110BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.2 Turbo 130BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.5 TD 100BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.5 TD 120BHP (2018-)
CITROENC4 Cactus1.6 TD Hybrid 92BHP (2014-2018)
CITROENDS31.2 81BHP (2013-2015)
CITROENDS31.2 Turbo 110BHP (2014-2015)
CITROENDS31.4 95BHP (2010-2013)
CITROENDS31.4 TD 70BHP (2010-2015)
CITROENDS31.6 120BHP (2010-2015)
CITROENDS31.6 TD 110BHP (2010-2015)
CITROENDS31.6 TD 120BHP (2014-2015)
CITROENDS31.6 TD 90BHP (2010-2015)
CITROENXsara1.4 (2000-2005)
CITROENXsara1.4 TD (2003-2005)
CITROENXsara1.6 (2000-2005)
CITROENXsara2.0 TD 90BHP (2000-2005)
CITROENXsara Enterprise2.0 D (2003-2006)
CITROENXsara Estate1.4 (2000-2001)
CITROENXsara Estate1.6 (2000-2005)
CITROENXsara Estate2.0 TD 90BHP (2000-2005)
CITROENXsara Picasso1.6 (2000-2010)
CITROENXsara Picasso1.6 TD 92BHP (2004-2010)
CITROENXsara Picasso1.8 (2000-2005)
CITROENXsara Picasso2.0 (2003-2010)
CITROENXsara Picasso2.0 TD (2000-2005)
DSDS31.2 82BHP (2015-2019)
DSDS31.2 Turbo 110BHP (2015-2019)
DSDS31.2 Turbo 130BHP (2015-2019)
DSDS31.6 TD 100BHP (2015-2019)
DSDS31.6 TD 120BHP (2015-2019)
DSDS31.6 TD 75BHP (2015-2019)
DSDS31.6 Turbo 165BHP (2015-2019)
OPELCorsa (F)1.2 75BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 75BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.5 TD 102BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCorsa (F)1.5 TD 102BHP Manual Handbrake (2020-)
OPELCorsa-E (F)Electric 136BHP Electric Handbrake (2020-)
OPELCrossland X1.2 81BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.2 81BHP (2018-)
OPELCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2018-)
OPELCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2018-)
OPELCrossland X1.5 TD 100BHP (2018-)
OPELCrossland X1.5 TD 120BHP (2018-)
OPELCrossland X1.6 TD 100BHP (2017-2018)
OPELCrossland X1.6 TD 120BHP (2017-2018)
PEUGEOT10071.4 (2005-2009)
PEUGEOT10071.4 TD (2005-2009)
PEUGEOT10071.6 (2005-2009)
PEUGEOT20081.2 82BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.2 Turbo 110BHP (2015-2017)
PEUGEOT20081.2 Turbo 130BHP (2015-2017)
PEUGEOT20081.4 TD 68BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.6 100BHP (2015-2017)
PEUGEOT20081.6 120BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.6 TD 115BHP (2013-2017)
PEUGEOT20081.6 TD 92BHP (2013-2017)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 100BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 100BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 136BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)1.5 TD 136BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)Electric 136BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV (Mk2)Electric 136BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT2008 SUV1.2 82BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.2 82BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 110BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.2 Turbo 130BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 100BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 100BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 120BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 120BHP (2018-2019)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 75BHP (2017-2018)
PEUGEOT2008 SUV1.6 TD 75BHP (2018-2019)
PEUGEOT2061.4 (2003-2011)
PEUGEOT2061.6 (2000-2011)
PEUGEOT2061.6 TD (2005-2011)
PEUGEOT2062.0 136BHP (2000-2011)
PEUGEOT2062.0 TD (2000-2011)
PEUGEOT206CC1.6 Disc offset 34mm (2001-2007)
PEUGEOT206CC1.6 TD (2005-2007)
PEUGEOT206CC2.0 Disc offset 34mm (2001-2007)
PEUGEOT2071.4 (2006-2012)
PEUGEOT2071.4 88BHP (2006-2012)
PEUGEOT2071.4 TD (2006-2012)
PEUGEOT2071.6 TD 90BHP (2006-2012)
PEUGEOT207 Van1.4 (2007-2008)
PEUGEOT207 Van1.4 TD (2007-2016)
PEUGEOT208 (Mk1)1.0 68BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.2 82BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.2 Turbo 110BHP (2013-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.4 95BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.4 TD 68BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.6 120BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.6 TD 100BHP (2015-2019)
PEUGEOT208 (Mk1)1.6 TD 75BHP (2012-2019)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 128BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 74BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 99BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.2 Turbo 99BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.5 TD 99BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)1.5 TD 99BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)Electric 136BHP Electric Handbrake (2019-)
PEUGEOT208 (Mk2)Electric 136BHP Manual Handbrake (2019-)
PEUGEOT3011.2 (2012-)
PEUGEOT3011.6 (2012-)
PEUGEOT3011.6 TD (2012-)
PEUGEOT3071.4 (2001-2008)
PEUGEOT3071.4 TD (2001-2008)
PEUGEOT3071.6 (2001-2008)
PEUGEOT3071.6 TD (2005-2008)
PEUGEOT3072.0 TD 90BHP (2001-2008)
PEUGEOTPartner1.1 (2001-2006)
PEUGEOTPartner1.4 (2001-2006)
PEUGEOTPartner1.4 (2006-2008)
PEUGEOTPartner1.6 TD 75BHP (2006-2008)
PEUGEOTPartner1.6 TD 90BHP (2006-2008)
PEUGEOTPartner1.9 D (2001-2006)
PEUGEOTPartner2.0 TD (2000-2006)
PEUGEOTPartner Combi1.4 (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.6 TD (2006-2008)
PEUGEOTPartner Combi1.9 D (2003-2008)
PEUGEOTPartner Combi2.0 TD (2003-2008)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 75BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 75BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 100BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.2 Turbo 130BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.5 TD 102BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa (F)1.5 TD 102BHP Manual Handbrake (2020-)
VAUXHALLCorsa-E (F)Electric 136BHP Electric Handbrake (2020-)
VAUXHALLCrossland X1.2 81BHP (2017-2018)
VAUXHALLCrossland X1.2 81BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2017-2018)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 110BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2017-2018)
VAUXHALLCrossland X1.2 Turbo 130BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.5 TD 100BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.5 TD 120BHP (2018-)
VAUXHALLCrossland X1.6 TD 100BHP (2017-2019)
VAUXHALLCrossland X1.6 TD 120BHP (2017-2019)

Ustreza tem vozilom

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Motosportni zasloni za spremljanje parametrov motorja
Read more
Dvigalke in dovozne rampe

Najpomembnejši pomočnik v garaži – dvigalka!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motorje

Plug & Play rešitev za povečanje moči
Read more
Karbonske sani EVENTURI

Namestitev karbonskega dovoda EVENTURI na BMW F90 M5 COMPETITION LCI.
Read more
NAMESTITEV ŠPORTNEGA VOLANA

Kako namestiti športni volan? Kaj vse je potrebno in kakšne so prednosti? Več na blogu..
Read more
MEET & GREET RACE-SHOP

KAKO JE BILO?!
Read more
Kako je videti za vrati trgovine? Zakulisje iz RACESHOP-a.

DJ Lucky Boy je razkril, kako to deluje v naši državi, in se s fotoaparatom odpravil tja, kamor še nihče ni.
Read more
Pripnite se!

Varnostni pasovi izboljšujejo varnost in vizualni videz notranjosti za hobi in cestno uporabo.
Read more
Kakšno darilo izbrati za navdušenca nad tuningom?

Tipi daril za pod jelko!
Read more

Kategorije Proizvajalci

Nalagam...