*347 372   

DBA disc brakes aust

DBA Street Series zadnje zavorne ploščice DB2340SS (keramične)

Zavorne ploščice DBA Street Series za zamenjavo originalnih (OE) delov: dosegajo ali presegajo originalno opremo, s keramično ali polkovinsko zmesjo, izbrano glede na vozilo.

Nov izdelek

Razprodano

67,70 € z DDV

Žal izdelek začasno ni na voljo. Prosim izberite drugega.

Povpraševanje o izdelku

Povpraševanje o izdelku

DBA Street Series zadnje zavorne ploščice DB2340SS (keramične)

DBA Street Series zadnje zavorne ploščice DB2340SS (keramične)

Zavorne ploščice DBA Street Series za zamenjavo originalnih (OE) delov: dosegajo ali presegajo originalno opremo, s keramično ali polkovinsko zmesjo, izbrano glede na vozilo.

Vprašanje o tem izdelku pošljite lastniku trgovine.

* Obvezna polja

  ali  Prekliči

Notify me

Notify me about the stock

DBA Street Series zadnje zavorne ploščice DB2340SS (keramične)

DBA Street Series zadnje zavorne ploščice DB2340SS (keramične)

To be informed about product update via email, fill out the form.

* Required

  or  Cancel

Za samodejne informacije o zalogah izdelkov,
kliknite na "Obvestite me, ko bo na voljo".

DB2340SS   

9316391453174

Zavorne ploščice DBA Street Series za zamenjavo originalnih (OE) delov: dosegajo ali presegajo originalno opremo, s keramično ali polkovinsko zmesjo, izbrano glede na vozilo.

Zavorne ploščice STREET SERIES

Zavorne ploščice STREET SERIES so zasnovane kot zamenjava za originalne (OE) dele. Njihova zmogljivost dosega ali presega standarde originalne opreme, hkrati pa se odlično dopolnjujejo s priznanimi zavornimi diski DBA STREET SERIES.

Obsežen razvoj tornih zmesi Street Series je prinesel koeficient trenja, ki presega trenutna tržna merila. Zato linija ponuja keramične ali polkovinske zmesi, izbrane glede na namen uporabe in zahtevano raven zmogljivosti.

Ključni cilji

  • Zavorna zmogljivost na ravni originalne opreme (OE) ali boljša
  • Najprimernejša torna zmes za vsako vozilo
  • Popolna usklajenost z zavornimi diski STREET SERIES

Priporočena uporaba

  • Vsakodnevna vožnja z osebnimi vozili
  • SUV-ji
  • Lahka gospodarska vozila

Za boljši začetni prijem in krajše utekanje zavorne ploščice STREET SERIES kombinirajte z zavornimi diski STREET SERIES.

Kataloške številke zavornih ploščic STREET SERIES imajo pripono SS.

Tehnični podatki:

  • Višina: 39,2 mm
  • Širina: 105,4 mm
  • Debelina ploščice: 13,6 mm
  • FMSI: 8501-D1393

Primerno za:

  • Infiniti EX30D (2010–2013): 3.0 TD
  • Infiniti EX37 (2008–2013): 3.7
  • Infiniti G37 (2008–2014): 3.7
  • Infiniti M30D (2010–2014): 3.0 TD
  • Infiniti M35h (2011–2014): 3.5 Hybrid
  • Infiniti M37 (2010–2014): 3.7
  • Infiniti Q50 (2013–2020): 2.0 Turbo 211BHP, 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q50 Sport (2013–2020): 2.2 TD 170BHP
  • Infiniti Q60 (2013–2020): 3.7 320BHP
  • Infiniti Q60 Coupe (2016–2020): 2.0 Turbo 211BHP
  • Infiniti Q70 (2014–2020): 2.2 TD 170BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti Q70 Hybrid (2014–2020): 3.5 Hybrid 360BHP
  • Infiniti QX50 (2013–2020): 3.0 TD 238BHP, 3.7 320BHP
  • Infiniti QX70 (2013–2017): 3.7 320BHP
  • Nissan Cube (2009–2011): 1.5 TD, 1.6
  • Nissan Juke (1st Gen) (2010–2019): 1.2 Turbo 115BHP, 1.5 TD 110BHP, 1.6 117BHP, 1.6 94BHP, 1.6 Turbo 190BHP, 1.6 Turbo 190BHP 4WD
  • Nissan Juke (1st Gen) Nismo (2013–2019): 1.6 Turbo 200BHP, 1.6 Turbo 200BHP 4WD
  • Nissan Juke (1st Gen) Nismo RS (2014–2019): 1.6 Turbo 214BHP 4WD, 1.6 Turbo 218BHP
  • Nissan Leaf (2010–): Electric
  • Nissan Murano Z51 (2008–2014): 2.5 TD, 3.5
  • Nissan NV200 (2014–): Electric
  • Nissan NV200 Combi (2014–): Electric
  • Nissan Pulsar (2014–2018): 1.2 Turbo 115BHP, 1.5 TD 110BHP, 1.6 Turbo 190BHP
  • Nissan Qashqai (J10) (2006–2014): 1.5 TD 106BHP, 1.6 114BHP, 1.6 TD 130BHP, 2.0 141BHP, 2.0 TD 150BHP
  • Nissan Qashqai +2 (2009–2014): 1.5 TD 106BHP, 1.6 114BHP, 1.6 TD 130BHP, 2.0 141BHP, 2.0 141BHP 4WD, 2.0 TD 150BHP
  • Nissan Skyline (V36) V36 (2006–2014): 2.5, 2.5 Type-S, 3.5, 3.5 Type-S, 3.7, 3.7 Type-S
  • Nissan Skyline Coupe (V36) V36 (2007–2014): 3.7, 3.7 Type-P
  • Nissan Tiida (2007–2012): 1.5, 1.5 TD, 1.6, 1.8
  • Nissan X-Trail (2007–2013): 2.0, 2.0 TD, 2.5
  • Renault Koleos (2008–2015): 2.0 TD 150BHP, 2.0 TD 175BHP
  • Suzuki Grand Vitara (2006–2015): 1.9 TD T-44, 2.4 TDA4

Napiši mnenje

Napiši mnenje







  ali  Prekliči

Did not find your question?
Enter new question
Do you have a question? Search for an answer.




ZnamkaModelType
INFINITIEX30D3.0 TD (2010-2013)
INFINITIEX373.7 (2008-2013)
INFINITIG373.7 (2008-2014)
INFINITIM30D3.0 TD (2010-2014)
INFINITIM35h3.5 Hybrid (2011-2014)
INFINITIM373.7 (2010-2014)
INFINITIQ502.0 Turbo 211BHP (2014-2020)
INFINITIQ502.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ50 Sport2.2 TD 170BHP (2013-2020)
INFINITIQ603.7 320BHP (2013-2020)
INFINITIQ60 Coupe2.0 Turbo 211BHP (2016-2020)
INFINITIQ702.2 TD 170BHP (2014-2020)
INFINITIQ703.7 320BHP (2014-2020)
INFINITIQ70 Hybrid3.5 Hybrid 360BHP (2014-2020)
INFINITIQX503.0 TD 238BHP (2013-2020)
INFINITIQX503.7 320BHP (2013-2020)
INFINITIQX703.7 320BHP (2013-2017)
NISSANCube1.5 TD (2009-2011)
NISSANCube1.6 (2009-2011)
NISSANJuke (1st Gen)1.2 Turbo 115BHP (2014-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.5 TD 110BHP (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 117BHP (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 94BHP (2013-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 Turbo 190BHP (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen)1.6 Turbo 190BHP 4WD (2010-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo1.6 Turbo 200BHP (2013-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo1.6 Turbo 200BHP 4WD (2013-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo RS1.6 Turbo 214BHP 4WD (2014-2019)
NISSANJuke (1st Gen) Nismo RS1.6 Turbo 218BHP (2014-2019)
NISSANLeafElectric (2010-2013)
NISSANLeafElectric (2013-2014)
NISSANLeafElectric (2014-2017)
NISSANLeafElectric (2017-)
NISSANMurano Z512.5 TD (2010-2014)
NISSANMurano Z513.5 (2008-2014)
NISSANNV200 CombiElectric (2014-)
NISSANNV200Electric (2014-)
NISSANPulsar1.2 Turbo 115BHP (2014-2018)
NISSANPulsar1.5 TD 110BHP (2014-2018)
NISSANPulsar1.6 Turbo 190BHP (2015-2018)
NISSANQashqai (J10)1.5 TD 106BHP (2006-2014)
NISSANQashqai (J10)1.6 114BHP (2006-2014)
NISSANQashqai (J10)1.6 TD 130BHP (2011-2014)
NISSANQashqai (J10)2.0 141BHP (2006-2014)
NISSANQashqai (J10)2.0 TD 150BHP (2006-2011)
NISSANQashqai +21.5 TD 106BHP (2009-2014)
NISSANQashqai +21.6 114BHP (2009-2014)
NISSANQashqai +21.6 TD 130BHP (2011-2014)
NISSANQashqai +22.0 141BHP (2009-2014)
NISSANQashqai +22.0 141BHP 4WD (2009-2014)
NISSANQashqai +22.0 TD 150BHP (2009-2011)
NISSANSkyline (V36) V362.5 (2006-2014)
NISSANSkyline (V36) V362.5 Type-S (2006-2014)
NISSANSkyline (V36) V363.5 (2006-2008)
NISSANSkyline (V36) V363.5 Type-S (2006-2008)
NISSANSkyline (V36) V363.7 (2007-2014)
NISSANSkyline (V36) V363.7 Type-S (2007-2014)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 (2007-2014)
NISSANSkyline Coupe (V36) V363.7 Type-P (2007-2014)
NISSANTiida1.5 (2007-2012)
NISSANTiida1.5 TD (2007-2012)
NISSANTiida1.6 (2007-2012)
NISSANTiida1.8 (2007-2012)
NISSANX-Trail2.0 (2007-2010)
NISSANX-Trail2.0 (2010-2013)
NISSANX-Trail2.0 TD (2007-2010)
NISSANX-Trail2.0 TD (2010-2013)
NISSANX-Trail2.5 (2007-2010)
NISSANX-Trail2.5 (2010-2013)
RENAULTKoleos2.0 TD 150BHP (2008-2015)
RENAULTKoleos2.0 TD 175BHP (2008-2015)
SUZUKIGrand Vitara1.9 TD T-44 (2006-2015)
SUZUKIGrand Vitara2.4 TDA4 (2008-2015)

Ustreza tem vozilom

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Motosportni zasloni za spremljanje parametrov motorja
Read more
Dvigalke in dovozne rampe

Najpomembnejši pomočnik v garaži – dvigalka!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motorje

Plug & Play rešitev za povečanje moči
Read more
Karbonske sani EVENTURI

Namestitev karbonskega dovoda EVENTURI na BMW F90 M5 COMPETITION LCI.
Read more
NAMESTITEV ŠPORTNEGA VOLANA

Kako namestiti športni volan? Kaj vse je potrebno in kakšne so prednosti? Več na blogu..
Read more
MEET & GREET RACE-SHOP

KAKO JE BILO?!
Read more
Kako je videti za vrati trgovine? Zakulisje iz RACESHOP-a.

DJ Lucky Boy je razkril, kako to deluje v naši državi, in se s fotoaparatom odpravil tja, kamor še nihče ni.
Read more
Pripnite se!

Varnostni pasovi izboljšujejo varnost in vizualni videz notranjosti za hobi in cestno uporabo.
Read more
Kakšno darilo izbrati za navdušenca nad tuningom?

Tipi daril za pod jelko!
Read more

Kategorije Proizvajalci

Nalagam...