Brezplačna poštnina Zavore EBC Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R | race-shop.si Povečaj
Zadná náprava

*121 485   

EBC brakes

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – komplet za eno os, ECE R90. Za vozila HYUNDAI in KIA.

Nov izdelek

Dobavljivo po naročilu : 10+ks

Najkasneje na vašem domu: 12. 11.

122,70 € z DDV

DP41392R   

5039221413929

Povpraševanje o izdelku

Povpraševanje o izdelku

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – komplet za eno os, ECE R90. Za vozila HYUNDAI in KIA.

Vprašanje o tem izdelku pošljite lastniku trgovine.

* Obvezna polja

  ali  Prekliči

Notify me about the stock

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R

To be informed about product update via email, fill out the form.

* Required

  or  Cancel

Zadnje zavorne ploščice EBC Yellowstuff Street + Track DP41392R – komplet za eno os, ECE R90. Za vozila HYUNDAI in KIA.

Primerno za:

  • HYUNDAI: Getz (2002–2008), Santa Fe (1st Gen) (2000–2006), Sonata (2002–2006), Tucson (2004–2007), XG 25 (2000–2003), XG 30 (2000–2003)
  • KIA: Magentis (2002–2010), Sportage (JE / KM) (2004–2010)

Pred naročilom preverite kodo dela za svoje vozilo.

Tehnični podatki:

  • Koda: DP41392R
  • Položaj: zadnja os
  • Pakiranje: komplet za eno os
  • Homologacija: ECE R90

Yellowstuff Street + Track – lastnosti:

  • zmes z visokim trenjem za hitro vožnjo po cesti in dirkališčne dni
  • močan prijem že na hladno, visoka odpornost proti pojemanju
  • primerne za ponavljajoče se močno zaviranje
  • homologacija ECE R90

Napiši mnenje

Napiši mnenje







  ali  Prekliči

Did not find your question?
Enter new question
Do you have a question? Search for an answer.




ZnamkaModelMotorLetnikKMKaliper
HYUNDAIGetz1,62004-2007Akebono
HYUNDAIGetz1.5 TD2002-2008Akebono
HYUNDAISanta Fe2.0 TD2001-2006
HYUNDAISanta Fe2.42000-2006
HYUNDAISanta Fe2.72000-2006
HYUNDAISonata2,42002-2004
HYUNDAISonata2.02002-2005
HYUNDAISonata2.42004-2006
HYUNDAISonata2.72002-2005
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 4WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 TD 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.0 TD 4WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.7 2WD2004-2007
HYUNDAITucson (Mk1)2.7 4WD2004-2007
HYUNDAIXG 252.52000-2003
HYUNDAIXG 303.02000-2003
KIAMagentis2,52002-2006
KIAMagentis2.02006-2010
KIAMagentis2.0 TD2006-2010
KIAMagentis2.72006-2010
KIAMagentis22002-2006
KIASportage2.02004-2010
KIASportage2.0 TD2004-2010
KIASportage2.72004-2010

Ustreza tem vozilom

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Motosportni zasloni za spremljanje parametrov motorja
Read more
Dvigalke in dovozne rampe

Najpomembnejši pomočnik v garaži – dvigalka!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motorje

Plug & Play rešitev za povečanje moči
Read more
Karbonske sani EVENTURI

Namestitev karbonskega dovoda EVENTURI na BMW F90 M5 COMPETITION LCI.
Read more
NAMESTITEV ŠPORTNEGA VOLANA

Kako namestiti športni volan? Kaj vse je potrebno in kakšne so prednosti? Več na blogu..
Read more
MEET & GREET RACE-SHOP

KAKO JE BILO?!
Read more
Kako je videti za vrati trgovine? Zakulisje iz RACESHOP-a.

DJ Lucky Boy je razkril, kako to deluje v naši državi, in se s fotoaparatom odpravil tja, kamor še nihče ni.
Read more
Pripnite se!

Varnostni pasovi izboljšujejo varnost in vizualni videz notranjosti za hobi in cestno uporabo.
Read more
Kakšno darilo izbrati za navdušenca nad tuningom?

Tipi daril za pod jelko!
Read more

Kategorije Proizvajalci

Nalagam...