Brezplačna poštnina Zavorne ploščice HAWK performance HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi, HB572F.570 | race-shop.si Povečaj

*24 827   

HAWK performance

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi, HB572F.570

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi. Torna mešanica High Performance Street za dinamično vožnjo po cesti – večja zavorna moč kot pri originalnih ploščicah in malo prahu.

Nov izdelek

Razprodano

127,30 € z DDV

Žal izdelek začasno ni na voljo. Prosim izberite drugega.

Povpraševanje o izdelku

Povpraševanje o izdelku

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi, HB572F.570

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi, HB572F.570

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi. Torna mešanica High Performance Street za dinamično vožnjo po cesti – večja zavorna moč kot pri originalnih ploščicah in malo prahu.

Vprašanje o tem izdelku pošljite lastniku trgovine.

* Obvezna polja

  ali  Prekliči

Notify me

Notify me about the stock

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi, HB572F.570

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi, HB572F.570

To be informed about product update via email, fill out the form.

* Required

  or  Cancel

Za samodejne informacije o zalogah izdelkov,
kliknite na "Obvestite me, ko bo na voljo".

HB572F.570   

840653015262

HAWK HPS zadnje zavorne ploščice za Acura TL/CL/Legend/RDX/RL, Honda Accord/Element/Odyssey/CR-V/Civic in drugi. Torna mešanica High Performance Street za dinamično vožnjo po cesti – večja zavorna moč kot pri originalnih ploščicah in malo prahu.

Opis

Zavorne ploščice High Performance Street so legendarne po tem, da povečajo zavorno moč vozil, registriranih za cestni promet, in izboljšanje zmogljivosti zavornega sistema vašega vozila je preprosto, ko izberete torno mešanico Hawk Performance Street HPS. Torna mešanica High Performance Street ponuja višji koeficient trenja kot originalne zavorne ploščice ter vam lahko zagotovi 20–40 % večjo zavorno moč in večjo odpornost proti pojemanju zavorne moči kot večina standardnih nadomestnih ploščic. Manj pojemanja pomeni boljši občutek na pedalu in bolj konstantno delovanje vzdržljivih zavornih ploščic, ki ustvarjajo manj prahu.

Glavne lastnosti

  • Mehak občutek pri zaviranju
  • Odlično za dinamično vožnjo
  • Nežne do zavornih diskov in daljša življenjska doba ploščic
  • Enakomerno popuščanje zavore
  • Večja zavorna moč

Tehnični podatki

  • Torna mešanica: HPS
  • Os: zadnja
  • Namen: športna vožnja po cesti
  • Višina: 48 mm
  • Širina: 89 mm
  • Debelina: 14 mm
  • FMSI: D0536
  • Najnižja delovna temperatura: 37°C (100°F)
  • Optimalno temperaturno območje: 37–260°C (100–500°F)
  • Najvišja delovna temperatura: 370°C (700°F)
  • Zavorni moment: nizek
  • Kataloška številka: HB572F.570

Primerno za

  • Acura CL 2.2 (1997)
  • Acura CL 3.2 (2002–2003)
  • Acura CL Premium 2.2 (1997)
  • Acura CL Premium 3.2 (2001)
  • Acura CL Type-S 3.2 (2001–2003)
  • Acura Legend 3.2 (1991–1993)
  • Acura Legend GS 3.2 (1994–1995)
  • Acura Legend L 3.2 (1991–1995)
  • Acura Legend LS 3.2 (1991–1995)
  • Acura Legend SE 3.2 (1995)
  • Acura RDX (2009)
  • Acura RDX 2.3 (2007–2009)
  • Acura RDX Sport Hybrid 2.3 (2010–2012)
  • Acura RL (1999–2001)
  • Acura RL 3.5 (1996–1998)
  • Acura RL Premium 3.5 (2002–2004)
  • Acura TL (1999–2008)
  • Acura TL 2.5 (1995–1996)
  • Acura TL 3.2 (1996–2008)
  • Acura TL Automatic Trans (2004–2006)
  • Acura TL Type-S 3.2 (2002–2003)
  • Acura TL Type-S 3.5 (2007–2008)
  • Honda Accord DX 2.2 (1994–1995)
  • Honda Accord EX 2.2 (1994–1996)
  • Honda Accord EX 2.7 (1995–1996)
  • Honda Accord LX 2.2 (1994–1996)
  • Honda Accord LX 2.7 (1995–1996)
  • Honda Civic Si 2.0 (2002–2004)
  • Honda CR-V (2003–2004)
  • Honda CR-V EX 2.4 (2002)
  • Honda CR-V LX 2.4 (2002–2004)
  • Honda Element DX 2.4 (2003–2004)
  • Honda Element EX 2.4 (2003–2011)
  • Honda Element LX 2.4 (2004–2011)
  • Honda Element SC 2.4 (2008–2010)
  • Honda Odyssey EX 2.2 (1995–1997)
  • Honda Odyssey EX 2.3 (1998)
  • Honda Odyssey LX 2.2 (1995–1997)
  • Honda Odyssey LX 2.3 (1998)
  • Isuzu Oasis (1998–1999)
  • Isuzu Oasis LS 2.2 (1996–1997)
  • Isuzu Oasis S 2.2 (1996–1997)

Opozorilo

Zavorne ploščice Hawk Performance niso združljive s karbon-keramičnimi zavornimi diski – zasnovane so za litoželezne (kovinske) zavorne diske.

Napiši mnenje

Napiši mnenje







  ali  Prekliči

Did not find your question?
Enter new question
Do you have a question? Search for an answer.




ZnamkaModelTypeLeto
AcuraCLBase 2.21997
AcuraCLBase OE Incl.Shims 3.22002-2003
AcuraCLPremium 2.21997
AcuraCLPremium OE Incl.Shims 3.22001
AcuraCLType-S OE Incl.Shims 3.22001-2003
AcuraLegendBase 3.21991-1993
AcuraLegendGS 3.21994-1995
AcuraLegendL 3.21991-1995
AcuraLegendLS 3.21991-1995
AcuraLegendSE 3.21995
AcuraRDX2009
AcuraRDXBase OE Incl.Shims 2.32007-2009
AcuraRDXSport Hybrid OE Incl.Shims 2.32010-2012
AcuraRL1999-2001
AcuraRLBase 3.51996-1998
AcuraRLPremium 3.52002-2004
AcuraTL1999-2008
AcuraTLAutomatic Trans2004-2006
AcuraTLBase 2.51995-1996
AcuraTLBase 3.21996-1999
AcuraTLBase OE Incl.Shims 3.22000-2008
AcuraTLType-S OE Incl.Shims 3.22002-2003
AcuraTLType-S OE Incl.Shims 3.52007-2008
HondaAccordDX 2.21994-1995
HondaAccordEX 2.21994-1996
HondaAccordEX 2.71995-1996
HondaAccordLX 2.21994-1996
HondaAccordLX 2.71995-1996
HondaCR-V2003-2004
HondaCR-VEX OE Incl.Shims 2.42002
HondaCR-VLX OE Incl.Shims 2.42002-2004
HondaCivicSi 2.02002-2004
HondaElementDX OE Incl.Shims 2.42003-2004
HondaElementEX OE Incl.Shims 2.42003-2011
HondaElementLX OE Incl.Shims 2.42004-2011
HondaElementSC OE Incl.Shims 2.42008-2010
HondaOdysseyEX 2.21995-1997
HondaOdysseyEX 2.31998
HondaOdysseyLX 2.21995-1997
HondaOdysseyLX 2.31998
IsuzuOasis1998-1999
IsuzuOasisLS 2.21996-1997
IsuzuOasisS 2.21996-1997

Ustreza tem vozilom

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Motosportni zasloni za spremljanje parametrov motorja
Read more
Dvigalke in dovozne rampe

Najpomembnejši pomočnik v garaži – dvigalka!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motorje

Plug & Play rešitev za povečanje moči
Read more
Karbonske sani EVENTURI

Namestitev karbonskega dovoda EVENTURI na BMW F90 M5 COMPETITION LCI.
Read more
NAMESTITEV ŠPORTNEGA VOLANA

Kako namestiti športni volan? Kaj vse je potrebno in kakšne so prednosti? Več na blogu..
Read more
MEET & GREET RACE-SHOP

KAKO JE BILO?!
Read more
Kako je videti za vrati trgovine? Zakulisje iz RACESHOP-a.

DJ Lucky Boy je razkril, kako to deluje v naši državi, in se s fotoaparatom odpravil tja, kamor še nihče ni.
Read more
Pripnite se!

Varnostni pasovi izboljšujejo varnost in vizualni videz notranjosti za hobi in cestno uporabo.
Read more
Kakšno darilo izbrati za navdušenca nad tuningom?

Tipi daril za pod jelko!
Read more

Kategorije Proizvajalci

Nalagam...