Brezplačna poštnina Zavore EBC Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776 | race-shop.si Povečaj
Zadná náprava

*30 288   

EBC brakes

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776 – par (2 kos), poln, Ø 262 mm. Za vozila HYUNDAI in KIA.

Nov izdelek

Dobavljivo po naročilu : 10+ks

Najkasneje na vašem domu: 10. 11.

164,90 € z DDV

D1776   

5050953625152

Povpraševanje o izdelku

Povpraševanje o izdelku

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776 – par (2 kos), poln, Ø 262 mm. Za vozila HYUNDAI in KIA.

Vprašanje o tem izdelku pošljite lastniku trgovine.

* Obvezna polja

  ali  Prekliči

Notify me about the stock

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776

To be informed about product update via email, fill out the form.

* Required

  or  Cancel

Zadnji zavorni diski EBC Premium OE D1776 – par (2 kos), poln, Ø 262 mm. Za vozila HYUNDAI in KIA.

Primerno za:

  • HYUNDAI: Matrix (2001–2010), Sonata (1998–2005)
  • KIA: Magentis (2001–2006)

Pred naročilom preverite kodo dela za svoje vozilo.

Tehnični podatki:

  • Koda: D1776
  • Položaj: zadnja os
  • Pakiranje: par (2 kos)
  • Tip: poln
  • Premer: 262 mm
  • Višina: 61 mm
  • Debelina nova / najmanjša: 10 / 9 mm
  • Število lukenj: 4

Premium OE – lastnosti:

  • neposredna zamenjava originalnega dela brez predelav
  • siva litina G3000, vsak disk uravnotežen in dimenzijsko preverjen
  • črna protikorozijska prevleka
  • ob menjavi diskov vedno zamenjajte tudi ploščice

Napiši mnenje

Napiši mnenje







  ali  Prekliči

Did not find your question?
Enter new question
Do you have a question? Search for an answer.




ZnamkaModelMotorLetnikKMKaliper
HYUNDAIMatrix1.5 TD 12v2001-2002
HYUNDAIMatrix1.5 TD 12v2002-2005
HYUNDAIMatrix1.5 TD 16v2007-2010
HYUNDAIMatrix1.62001-2002
HYUNDAIMatrix1.62002-2007
HYUNDAIMatrix1.62007-2010
HYUNDAISonata2,42002-2004
HYUNDAISonata2,498-2002
HYUNDAISonata2.02002-2005
HYUNDAISonata2.098-2002
HYUNDAISonata2.598-2002
HYUNDAISonata2.72002-2005
KIAMagentis2,52002-2006
KIAMagentis2.52001-2002

Ustreza tem vozilom

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Motosportni zasloni za spremljanje parametrov motorja
Read more
Dvigalke in dovozne rampe

Najpomembnejši pomočnik v garaži – dvigalka!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motorje

Plug & Play rešitev za povečanje moči
Read more
Karbonske sani EVENTURI

Namestitev karbonskega dovoda EVENTURI na BMW F90 M5 COMPETITION LCI.
Read more
NAMESTITEV ŠPORTNEGA VOLANA

Kako namestiti športni volan? Kaj vse je potrebno in kakšne so prednosti? Več na blogu..
Read more
MEET & GREET RACE-SHOP

KAKO JE BILO?!
Read more
Kako je videti za vrati trgovine? Zakulisje iz RACESHOP-a.

DJ Lucky Boy je razkril, kako to deluje v naši državi, in se s fotoaparatom odpravil tja, kamor še nihče ni.
Read more
Pripnite se!

Varnostni pasovi izboljšujejo varnost in vizualni videz notranjosti za hobi in cestno uporabo.
Read more
Kakšno darilo izbrati za navdušenca nad tuningom?

Tipi daril za pod jelko!
Read more

Kategorije Proizvajalci

Nalagam...