Brezplačna poštnina Zavore EBC Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939 | race-shop.si Povečaj
predná náprava

*27 906   

EBC brakes

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939 – par (2 kos), prezračevan, Ø 234 mm. Za vozila DAIHATSU, PERODUA in SUBARU.

Nov izdelek

Dobavljivo po naročilu : 3ks

Najkasneje na vašem domu: 9. 11.

161,00 € z DDV

D939   

5050953034787

Povpraševanje o izdelku

Povpraševanje o izdelku

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939 – par (2 kos), prezračevan, Ø 234 mm. Za vozila DAIHATSU, PERODUA in SUBARU.

Vprašanje o tem izdelku pošljite lastniku trgovine.

* Obvezna polja

  ali  Prekliči

Notify me about the stock

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939

To be informed about product update via email, fill out the form.

* Required

  or  Cancel

Sprednji zavorni diski EBC Premium OE D939 – par (2 kos), prezračevan, Ø 234 mm. Za vozila DAIHATSU, PERODUA in SUBARU.

Primerno za:

  • DAIHATSU: Charade (2005–2007), Cuore (1997–1999), Move (1998–2002), Sirion (1998–2013), Trevis (2006–2009), YRV (2000–2006)
  • PERODUA: Kenari (2000–2009), Myvi (2006–2009)
  • SUBARU: Justy (2008–2010)

Pred naročilom preverite kodo dela za svoje vozilo.

Tehnični podatki:

  • Koda: D939
  • Položaj: sprednja os
  • Pakiranje: par (2 kos)
  • Tip: prezračevan
  • Premer: 234 mm
  • Višina: 41 mm
  • Debelina nova / najmanjša: 16 / 15 mm
  • Število lukenj: 4

Premium OE – lastnosti:

  • neposredna zamenjava originalnega dela brez predelav
  • siva litina G3000, vsak disk uravnotežen in dimenzijsko preverjen
  • črna protikorozijska prevleka
  • ob menjavi diskov vedno zamenjajte tudi ploščice

Napiši mnenje

Napiši mnenje







  ali  Prekliči

Did not find your question?
Enter new question
Do you have a question? Search for an answer.




ZnamkaModelMotorLetnikKMKaliper
DAIHATSUAvanzato0.7 Turbo98-99Akebono
DAIHATSUCharade1.0 (L251)2005-2007
DAIHATSUCuore0.6 Turbo97-99
DAIHATSUMove1.098-2002
DAIHATSUSirion1.02000-2005
DAIHATSUSirion1.02005-2013
DAIHATSUSirion1.098-2001
DAIHATSUSirion1.32000-2005
DAIHATSUSirion1.32005-2013
DAIHATSUTrevis1.02006-2009Akebono
DAIHATSUYRV1.32000-2006
DAIHATSUYRV1.32003-2006
DAIHATSUYRV1.3 4WD (ABS)2001-2006
DAIHATSUYRV1.3 4WD2001-2006
PERODUAKenari12000-2009Sumitomo
PERODUAMyvi1.32006-2009
SUBARUJusty1.02008-2010

Ustreza tem vozilom

Recent posts

Zasloni RWD POWER

Motosportni zasloni za spremljanje parametrov motorja
Read more
Dvigalke in dovozne rampe

Najpomembnejši pomočnik v garaži – dvigalka!
Read more
Garrett Powermax za 1.9 TDI motorje

Plug & Play rešitev za povečanje moči
Read more
Karbonske sani EVENTURI

Namestitev karbonskega dovoda EVENTURI na BMW F90 M5 COMPETITION LCI.
Read more
NAMESTITEV ŠPORTNEGA VOLANA

Kako namestiti športni volan? Kaj vse je potrebno in kakšne so prednosti? Več na blogu..
Read more
MEET & GREET RACE-SHOP

KAKO JE BILO?!
Read more
Kako je videti za vrati trgovine? Zakulisje iz RACESHOP-a.

DJ Lucky Boy je razkril, kako to deluje v naši državi, in se s fotoaparatom odpravil tja, kamor še nihče ni.
Read more
Pripnite se!

Varnostni pasovi izboljšujejo varnost in vizualni videz notranjosti za hobi in cestno uporabo.
Read more
Kakšno darilo izbrati za navdušenca nad tuningom?

Tipi daril za pod jelko!
Read more

Kategorije Proizvajalci

Nalagam...